Przedstawiamy nasze dotychczasowe realizacje podzielone na dwie kategorie: remonty łazienek oraz pozostałe realizacje w której znajdą Państwo wykończenie gips karton, przeróbki hydrauliczne i wiele innych.

Remonty łazienek

Łazienka w domu jednorodzinnym. Na ścianach okładzina z płytek (kafli). Podłoga z gresu układanego w mozaikę, stylizowanego na parkiet. Prysznic na płytkach z odpływem liniowym (walk-in). Bateria prysznicowa z deszczownicą. Półki zbudowane na stelażu obudowane GK i okładziną z glazury. Listwy przypodłogowe z NMC z polistyrenu o wysokiej gęstości.

 

Prace wykończeniowe w mieszkaniu na Warszawskiej Pradze. Zabudowa z gips kartonu z wnękami i dekorem szklanym. Sufit podwieszany o konstrukcji kapeluszowej. Dodatkowo gipsowy panel ścienny panel 3D.

 

 

Efekty prac wykończeniowych na Warszawskiej Ochocie. Podwieszany sufit (kapeluszowy) z obrysowym podświetleniem listwą LED, oprócz tego dodatkowe ledowe punkty świetlne. Zastosowano dekory szklane i systemowe. Kabina prysznicowa z deszczownicą i brodzikiem z konglomeratu.

Nasze pozostałe realizacje

 

Inne realizacje